Aktuálne vo FASHIONOPTIC

Nepremeškajte naše aktuality.

Blue Cutting ++ UV 420

Začiatkom roka 2021 sme odštartovali predaj v poradí už tretej generácie okuliarových šošoviek s povrchovou úpravou BLUE CUTTING III. ++ UV. Okuliarové šošovky s povrchovou úpravou BLUE CUTTING III ++ UV vyhovujú potrebám tejto digitálnej doby. Napomáhajú redukovať  vysoký pomer modrého svetla, ktoré vyžaruje displej a obrazovka notebookov, inteligentných telefónov, tabletov a iných zariadení. Nadmerné množstvo modrého svetla môže viesť k preťažovaniu očí a k nespavosti.Redukcia modrého svetla vďaka úprave BLUE CUTTING III ++ UV vám umožní každý deň pri práci s monitorom relaxovať a cítiť sa dobre, lebo napomáha vyrovnávať váš biorytmus.

Anti Glare Blue ++ UV 420

Okuliarové šošovky s povrchovou úpravou Anti Glare boli špeciálne vyvinuté pre nositeľov okuliarov, ktorí okrem práce z PC veľa času trávia aj za volantom svojho auta. Naša požiadavka bola preto, vyvinuť takú ANTIREFLEXNÚ úpravu, aby šoférovanie pri znížených svetelných podmienkách bolo bez odrazov od protiidúcich áut, alebo od svetelných reklám. Predstavujeme novú povrchovú úpravu ANTI GLARE  ++ UV 420 , ktorý sa nanáša na meteriál UV 420. Funguje na podobnom princíme ako BlueCutting, ibaže dokáže odfiltrovať oveľa širšie spektum svetla. Ponúka sa v čirom, ale aj v prevedení FOTO.

 

Zásady práce pri počítači

  1. Počítač by mal byť správne umiestnený a nastavený.
  2. Doska pracovného stola alebo pracovná plocha by mala mať dostatočné rozmery, aspoň 1,28 m².
  3. Pracovné sedadlo musí byť stabilné a musí byť nastaviteľné na výšku. Operadlo musí mať taktiež nastaviteľnú výšku i sklon.
  4. Vzdialenosť očí od obrazovky počítača by mala byť minimálne 45 cm, odporúča sa vzdialenosť 50 až 70 cm.
  5. Klávesnica by mala byť v takej výške, aby paže v predlaktí zvierali pravý uhol. Priestor pred klávesnicou musí byť dostatočne veľký, aby poskytol oporu pre ruky a predlaktia.
  6. Vzpriamená chrbtica je opretá o operadlo stoličky.
  7. Sklon monitora by mal byť 15 stupňov.
  8. Odporúčaná výška stola je 72 cm.

PREDAJNE

Bratislava OC Retro

Bratislava NC Hron

Bratislava Galéria Petržalka

Dunajská streda ZOC MAX

Skalica ZOC MAX

Žilina ZOC MAX

Banská Štiavnica

Holič

Praha Skalka

Praha EDEN

KATEGÓRIE

Vyšetrenie zraku

Profil spoločnosti

Kontakt