Aktuálne vo FASHIONOPTIC

Nepremeškajte naše aktuality a zaujimavosti čo je nové vo FASHIONOPTIC

Prevádza Galéria Martin

6. decembra 2021 o 12.00 hod sme slávnostne otvorili našu novú prevádzku v OC GALÉRIA Martin.

Aj túto prevádzku sme zaradili medzi FASHIONOPTIC Concept. Dizajn navrhol OPTOMETRISTA Radoslav Murin, ktorý je zakladateľ spoločnosti FASHIONOPTIC. Prevádzka je moderná a spĺňa všetky potreby modernej doby 21. stročia. Na prevádzke máme najmodernejšie vybavenie od spoločnosti RODENSTOCK – vymeriavací 3D systém IMPRESSION IST a DNEyescener na BIOMETRICKÉ meranie zraku s DNEye dáta B.I.G.

Prevádzka je vybavená brúsnym automatickym prístrojom od spoločnosti ESSILOR, kde vyhotovíme Vaše okuliare po dohode s optikom na počkanie.

Otvorenie prevádzky FASHIONOPTIC Rudiny II - Žilina

6. decembra 2021 o 09.00 hod sme slávnostne otvorili našu novú prevádzku v Žiline na Rudinách II.

Aj túto prevádzku sme zaradili medzi FASHIONOPTIC Concept. Dizajn navrhol OPTOMETRISTA Radoslav Murin, ktorý je zakladateľ spoločnosti FASHIONOPTIC. Prevádzka je moderná a spĺňa všetky potreby modernej doby 21. stročia.

Otvorenie prevádzky Spišská Nová Ves

6. septembra 2021 o 9.00 hod sme slávnostne otvorili našu novú prevádzku v OC MADARAS v Spišskej Novej Vsi.

Aj túto prevádzku sme zaradili medzi FASHIONOPTIC Concept. Dizajn navrhol OPTOMETRISTA Radoslav Murin, ktorý je zakladateľ spoločnosti FASHIONOPTIC. Prevádzka je moderná a spĺňa všetky potreby modernej doby 21. stročia.

Modernizácia prevádzky FASHIONOPTIC - Dunajská Streda

Dávame do pozornosti zmodernizovanú prevádzku FASHIONOPTIC  v ZOC MAX Dunajská Streda, ktorá koncom mesiaca apríl 2021 prešla kompletnou rekonštrukciou.

Prevádzku sme prispôsobili tak, aby vyhovovala potrebám a náročnosti zákazníkov na očnú optiku – OPTOMETRIU. Na prevádzke vykonávame BIOMETRICKÉ meranie zraku pomocou skenera od firmy Rodenstock.

Okrem klasických dioptrických hodnôt, Vám zmeriame aj všetky parametré oka, ktoré zohľadníme pri výrobe okuliarov.: Opacita – čirosť jednotlivých prostredí oka ( šošovka, sklovec, rohovka ), VOT – meranie vnútroočného tlaku bezkontaktnou metódou, Pachymetria – hrúbka rohovky, TOPOGRAFIA rohovky, Aberácie vyšších a nižších rádov, Nočné videnie.

Na prevádzke sme nainštalovali aj brúsny automat KAPPA od firmy Essilor, na ktorom vyhotovíme po dohode s optikom okuliare aj na počkanie. Štandartná doba vyhotovenia okuliarov v klasických hodnotách je do 48 hodín.

Blue Cutting ++ UV 420

Začiatkom roka 2021 sme odštartovali predaj v poradí už tretej generácie okuliarových šošoviek s povrchovou úpravou BLUE CUTTING III. ++ UV. Okuliarové šošovky s povrchovou úpravou BLUE CUTTING III ++ UV vyhovujú potrebám tejto digitálnej doby. Napomáhajú redukovať  vysoký pomer modrého svetla, ktoré vyžaruje displej a obrazovka notebookov, inteligentných telefónov, tabletov a iných zariadení. Nadmerné množstvo modrého svetla môže viesť k preťažovaniu očí a k nespavosti.Redukcia modrého svetla vďaka úprave BLUE CUTTING III ++ UV vám umožní každý deň pri práci s monitorom relaxovať a cítiť sa dobre, lebo napomáha vyrovnávať váš biorytmus.

Anti Glare Blue ++ UV 420

Okuliarové šošovky s povrchovou úpravou Anti Glare boli špeciálne vyvinuté pre nositeľov okuliarov, ktorí okrem práce z PC veľa času trávia aj za volantom svojho auta. Naša požiadavka bola preto, vyvinuť takú ANTIREFLEXNÚ úpravu, aby šoférovanie pri znížených svetelných podmienkách bolo bez odrazov od protiidúcich áut, alebo od svetelných reklám. Predstavujeme novú povrchovú úpravu ANTI GLARE  ++ UV 420 , ktorý sa nanáša na meteriál UV 420. Funguje na podobnom princíme ako BlueCutting, ibaže dokáže odfiltrovať oveľa širšie spektum svetla. Ponúka sa v čirom, ale aj v prevedení FOTO.

 

Zásady práce pri počítači

  1. Počítač by mal byť správne umiestnený a nastavený.
  2. Doska pracovného stola alebo pracovná plocha by mala mať dostatočné rozmery, aspoň 1,28 m².
  3. Pracovné sedadlo musí byť stabilné a musí byť nastaviteľné na výšku. Operadlo musí mať taktiež nastaviteľnú výšku i sklon.
  4. Vzdialenosť očí od obrazovky počítača by mala byť minimálne 45 cm, odporúča sa vzdialenosť 50 až 70 cm.
  5. Klávesnica by mala byť v takej výške, aby paže v predlaktí zvierali pravý uhol. Priestor pred klávesnicou musí byť dostatočne veľký, aby poskytol oporu pre ruky a predlaktia.
  6. Vzpriamená chrbtica je opretá o operadlo stoličky.
  7. Sklon monitora by mal byť 15 stupňov.
  8. Odporúčaná výška stola je 72 cm.

PREDAJNE

Bratislava OC Retro

Bratislava NC Hron

Bratislava Galéria Petržalka

Dunajská streda ZOC MAX

Skalica ZOC MAX

Žilina ZOC MAX

Banská Štiavnica

Holič

Praha Skalka

Praha EDEN

KATEGÓRIE

Vyšetrenie zraku

Profil spoločnosti

Kontakt