Kontaktné šošovky

Optometria – meranie zraku

V poslednej dobe čoraz viac zákazníkov siaha po kontaktných šošovkách. Žijeme v digitálnej a modernej dobe, kde sa nároky na zrak z roka na rok stupňujú a človek chce vidieť čoraz lepšie a lepšie.
Používajú sa moderné technológie, ktoré umožňujú a zabezpečujú konečným nositeľom vysokú pohodu a komfort pri nosení kontaktných šošoviek.

Pár slov o kontaktných šošovkách…

Kontaktná šošovka ako taká, nebola vyvinutá na “nonstop” nosenie. Doporučuje sa šošovky kombinovať s okuliarmi, aby si oči trocha oddýchli a mohli voľne dýchať.
V súčastnosti máme na trhu veľmi veľa druhov kontaktných šošoviek. Nedá sa jednoznačne povedať ktorá značka je úplne najlepšia. Naše skúsenosti zo zákazníkmi a aj zo samotnou aplikáciou nám naznačujú po akých šošovkách siahnuť, aby bola spokojnosť na obidvoch stranách.
V našich prevádzkach sa stretnete s kontaktnými šošovkami od spoločnosti Cooper Vision.
V ponuke máme momentálne aj privátnu značku, ktorá sa nedá bežne zakúpiť na internete, a tou je ULTRAFLEX premier a Biofinity Energys.
Osobne máme s týmito kontaktnými šošovkami vynikajúce skúsenosti.
V prípade záujmu o kontaktné šošovky Vás radi privítame na prevádzke v OC RETRO, kde sme vynovili naše pracovisko aj pre kontaktné šošovky.

Services

Vyberte si svoje kontaktné šošovky

Jednodňové
Jednorázové kontaktné šošovky - pohodlné a ostré videnie počas celého dňa.
Mesačné
Neustále pri sebe. Šošovky je možné znovu použiť po dobu až jedného mesiaca
X