Športové a slnečné

Zaručený úspech s našimi športovými okuliarmi

Keď prekonávate svoje limity v športe, je nutné, aby ste sa mohli spoľahnúť na vaše vybavenie. To zahŕňa aj používať optimálne okuliarové šošovky pre väčšie bezpečie, výkon a zábavu.

Šport znamená pohyb, rýchlosť, koordináciu a športové okuliare nie sú len doplnok do pekného počasia. Nemusia totiž chrániť oči iba proti slnečnému svetlu, ale doslova proti čomukoľvek, čo sa do očí môže dostať počas športovania: protivietor, prach, hmyz alebo vetvy na okraji chodníka. Športové okuliare s ich prehnutím pôsobia ako štít a sú rozumným doplnkom pri všetkých druhoch športu. Nezáleží na tom, či je to beh, džoging, horolezectvo, korčuľovanie, veslovanie, tenis, squash alebo bicyklovanie.

Či už ste rekreačný športovec alebo profesionál, na kvalitu našich okuliarových šošoviek sa môžete spoľahnúť aj počas športovania. Pri športovaní podávate maximálny výkon a to isté by ste mali mať možnosť očakávať od vašich okuliarov. Okrem ochrany a vizuálneho komfortu naše okuliare poskytujú korekciu zraku, ktorá vám umožní využiť váš osobný vizuálny potenciál na maximum.

Nielen módny doplnok: Vaše slnečné okuliare.

Okuliarové šošovky s ochranou proti slnku zvyšujú kontrast a hlavne, chránia proti rušivému oslneniu a nebezpečnému UV žiareniu.

X