Dioptrické sklá

Dioptrické sklá sú neoddeliteľnou súčasťou okuliarov.

 

Od dioptrických skiel závisí ako bude Vaše oko vnímať okolitý svet. Po dlhoročných skúsenostiach sa nám potvrdilo, že nie je sklo ako sklo a nie cez všetko sa pozerá naozaj úžasne. Dnešná doba je veľmi náročná na zrak či už pri práci s počítačom, alebo pri riadení auta na krátke, alebo dlhé vzdialenosti. Preto, ponúkame kvalitné povrchové antireflexné úpravy od známych a renomovaných spoločností. V ponuke máme od základnej úpravy HMC, až po najlepšiu úpravu od Nemeckej spoločnosti Solitaire Protect 2 X-tra Clean. V krátkosti Vám predstavíme našu ponuku dioptrických skiel.

 

Naša spoločnosť a koncept očných optik FASHIONOPTIC pripravila s jednou násilnejších skupín v oblasti očná optika, nové dioptrické výrobné sklá. Je dobre mať za sebov partnera na ktorého sa môžete na 100% spoľahnúť. Všetky multifokálne sklá, sú certifikované a majú laserom vypálenú gravúru R.

Ku všetkým výrobným sklám, automaticky dávame GARANČNÚ kartičku s logom výrobcu a dioptrickými údajmi zákazníka ako aj typ sklá a povrchovej úpravy.

    X