Rámy pre dioptrické okuliare

by FASHIONOPTIC je naša privátna značka ktorú ponúkame v našich optikách už niekoľko rokov. Cieľom bolo zviditelniť krásne modely a predávať ich pod vlastnou značkou, ktorú využívame pri našej obľúbenej AKCII 1+1.

 

Rosanna OCCHIALLI 1982 by FASHIONOPTIC je naša privátna značka s vynikajúcou kvalitou a veľmi priateľnou cenou. Snažíme sa každé 3 mesiace doplniť novú kolekciu a obohatiť tak už aj tak pestrú ponuku. Dizajn a výber materiálov si robíme sami spoločne s renovovanou firmou, ktorá navrhuje okuliare dlhé roky a veľmi intenzívne spolupracuje na dodávke materiálu – acetátu od známej TALIANSKEJ spoločnosti MAZZUCELLI. Dovolíme si tvrdiť, že okuliare DIZAJNOVO môžu kľudne konkurovať aj známym svetovým značkám

 

 

Značka MUZIK sa vyznačuje svojim dizajnom a kombináciou rôznych farieb, kde dominuje hnedá, čierna, zlatá a červená… Kolekciu tvorí 32 modelov pánskej a 68 dámskej kolekcie v štyroch farbách.

 

 

Luca Martelli a jej Talianský dizajn od spoločnosti Finest Group Slovensko. Modely tejto značky dopĺňaju našu kolekciu, ktorá presne zapadla do nášho portfólia a vyplnila chýbajúce medzery.

 

 

Paola Eyewear patrí medzi značky, ktoré vznikli v 80´rokoch. Po roku 1993 zapadla značka prachom a až po 25 rokoch bola objavená v roku 2018 na výstave v Talianskom Miláne. Už 3 roky patrí do nášho portfólia a robí nám a našim zákazníkom veľkú radosť.

AV Ana Victoria patrí medzi veľmi exkluzívne značky okuliarov. Inšpirácia pochádza až z ďalekej Brazílie, kde mladá Victória skúšala karieru ako speváčka. Po neúspešnej speváckej súťaži ju na jednej módnej prehliadke fascinovali okuliare. Vytvorila vlastnú značku okuliarov, ktorej sa venuje od roku 1999. Dizajn čerpá v módnych domoch tých najlepších svetových značiek. V roku 2020 bola táto značka najpredávanejšia v Severnej Amerika a v Brazílií. Naša kolekcia obsahovala 72 modelov v 6 farbách. Dominovala modrá, červená a čierna farba v kombinácii zo zlatou.

KWIAT je Bulharska značka s 30 ročnou tradíciou. Založil ju v roku 1991 Pawel Cwetkov, ktorý spolu s manželkou vyrábajú k okuliarom aj módne doplnky. KWIAT sa vyrába v rôznych kategóriach od exkluzívnych ” KWIAT EXCLUSIVE” po klasické modely ” KWIAT REGULAR “.

Damian Kids patrí medzi našu detskú privátnu značku. Je zameraná hlavne pre deti vo veku 4 – 10 rokov. Jej autor Damian si svoje modely vyberá sám. Prvý krát prejavil svoju vášeň k okuliarom už ako 2 ročný.

PAUL EYEWEAR je výlučne pánska značka zameraná na materuál TR39 s magnetickým klipom na šoférovanie alebo na bežné použitie pre zákazníkov, ktorý hľadajú dioptrické slnečné okuliare.

PREDAJNE

Bratislava OC Retro

Bratislava NC Hron

Bratislava Galéria Petržalka

Dunajská Streda ZOC MAX

Skalica ZOC MAX

Žilina ZOC MAX

Banská Štiavnica

Praha Skalka

Praha EDEN

KATEGÓRIE

Vyšetrenie zraku

Náš tím

Kontakt

VOP

Ako sa starať o okuliare